שחזור העטרה בקעקוע

שחזור העטרה בקעקוע הינו חלק בלתי נפרד מתהליך שחזור השד ומתבצע לאחר שחזור הפטמה אצל המנתח הפלסטי. את התהליך מומלץ לעבור אצל מקעקעת רפואית המתמחה בהליך זה ולא אצל מקעקע רגיל, שכן מדובר בעור רגיש לאחר ניתוחים, שתל מתחת לעור וישנן כל מני אינדיקציות מיוחדות המותאמות לטיפול זה. 

כמו כן המיכשור והחומרים מותאים לטיפול זה - מה שלא קיים במכון קעקועים רגיל. ממש כשם שמומלץ לעבור שחזור אצל מנתח פלסטי מומחה ולא כל רופא, הוא הדין לגבי הקעקוע. 

המחיר גבוה יחסית כיוון שמדובר בסדרת טיפולים ולא בטיפול בודד וכאמור הציוד וההתמחות הם ספציפיים. הבשורות הטובות הן שהביטוחים המשלימים של הקופות וכן הביטוחים הרפואיים הפרטיים מכירים בשלב זה כחלק משחזור השד ואת זכאית להחזרים כספיים בגין התהליך. 

בכדי לתת לך פרטים מדויקים בנוגע לגובה ההחזר המשוער והתהליך הבירוקרטי, תוכלי להתקשר איתי באופן פרטי בנוגע למצבך וסוגי הביטוח שברשותך. 
באופן אישי אני מחויבת לעזור לכל מטופלת הנזקקת לשחזור עטרות בקעקוע, גם אם נדרשת עזרה פרטנית בהקשר הכספי.

בברכת החלמה מהירה ובריאות שלמה.

ענת גתי, מקעקעת רפואית, יועצת רפואית של עמותת ברכה.
050-7599633

עמותת ברכה - התמודדות והקטנת הסיכון של סרטן תורשתי                                הסכם ותנאי שימוש                  כל הזכויות שמורות לעמותת ברכה 

עמותה רשומה מספר 580508075 בעלת אישור סעיף 46 לפקודת מס הכנסה              580508075 Registered Israeli non-profit organisation number 
ישראל Israel

  • Facebook BRACHA
  • Instagram - BRACHA
  • YouTube - BRACHA
  • Twitter - Black Circle
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now